KONST / Litografier / Färglitografi 13581662
nr 1358 1662
Albert Johansson
(1926-1998), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 46/90. Motivet: 40x53cm
Albert Johansson, svensk målare född 1926, död 1998.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 november 2020
kl 20:25:51
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
700 kr
Albert Johansson
Läs mer om Albert Johansson